Ламінування вій не шкодить

Ламинирование ресниц Киев фото

Не знаєте, що Вам дасть ламінування вій? Чи знаєте, що ламінування вій не шкодить? Давайте розбиратись разом. Наші клієнтки, які роблять цю процедуру постійно — отримують не тільки шикарний вигин, а ще й оздоровлення🔥 Як це працює? Розповідаємо детальніше:)

Ламінування вій — це процедура, яка навпаки (❗️) насичує вії поживними речовинами, стимулює ріст, позбавляє ламкості. В состави для ламінування входять протеїни, корисні масла, кератин. Також, в процесі ламінування натуральні віі фарбуються спеціальною фарбою. Тож, будьте впевненні, що ламінування вій не шкодить віям. Навпаки, у досвідченного майстра з якісними матеріалами Ви отримаєте гарний результат. Тримається ламінування до повного оновлення вій. Тобто, до 2-х місяців.

Для тих, у кого вії прямі — ламінування є ідеальним варіантом отримати омріяний вигин та розкрити погляд. У кого віі неслухнянні, у кого жорсткі віі, у кого віі ростуть вниз — ламінування вій вирішить ці проблеми:)

Нагадаємо як доглядати за ламінуванням після процедури:

Перші 24 години найважливіші. Треба уважно слідкувати, щоб не зам’яти вії. Тобто, неможна вмивати очі, спали лицем в подушку, ходити до сауни чи бані, терти очі, фарбувати тушью заламіновані війки. Але такі заборони тільки 24 години після ламінування. Потім можно робити все, що завгодно. Фарбувати очі, вмиватися, прочісувати війки, інше.

Запрошуємо вас спробувати процедуру ламінування вій, що не шкодить. У нашому салоні Ви побачете, наскільки помітно покращиться стан здоров’я ваших вій! Щоб зробити натуральні віі більш плотнішими, треба повторювати процедуру кожні 3 тижні. Лише 3 процедури підряд зроблять віі на 25% плотнішими. Хочете спробувати?

Дізнатися актуальні ціни на ламінування вій Ви можете в розділі прайс. Також, підписуйтесь на наш Instagram.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

RU