Який ефект додають лучики в нарощування вій? ⭐️

Наращивание ресниц Киев

Все більшої популярності набуває ефект нарощування вій «лучики». І це не просто так! Цей ефект помітно додає будь-якому погляду виразності. За відгуками наших клієнток, «лучики» — немов справжня магія✨ Адже не можливо пояснити, як нарощування вій додає СТІЛЬКИ впевненості.

Не дарма всім відомі селебріті Кайлі та Кім вже давно віддають перевагу саме цьому ефекту нарощування вій.

То це диво, чи професіоналізм майстрів? 🤔

Методика полягає у додаванні до основного об’єму нарощення зімкнутих пучків, розташованих на певній відстані. Основною фішкою і складністю є нерівномірна довжина вій. Тому перед майстром постає не легка задача — вірно розрахувати довжину, вигин та розташування «лучиків».
Ефект завжди виглядає так, мовби створений саме для ВАШИХ очей.

Отже, в даному випадку магія створюється талановитими майстрами нашої студії✨

І це не просто слова! У нас клієнтки отримують ЯКІСНЕ НАРОЩЕННЯ ВІЙ з дотриманням усіх технологій та стерильності. Ваша безпека — наш пріоритет! Ми обов’язково притримуємось всіх аспектів якісного нарощування вій. Робимо відступ від повіка. Розділяємо всі вії. Заповнюємо кожну Вашу війку. Притримуємось направлення і симетричності нарощення.

До атмосфери нашого салону дівчата повертаються знов і знов. Багато дівчат обирають нашу студію роками. За що ми дуже благодарні і працюємо над якістю і сервісом.

А це є свідченням рівня якості послуг🔝

Якщо ви не впевнені в виборі ефекту нарощення вій наші майстри завжди допоможуть вам обрати те, що підкреслить саме ваші очі! Перед процедурою покажуть вигини вій, товщину і колір вій. Вам залишиться лише вибрати варіант нарощення.

Більше фото та відео в нашому Instagram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

RU