Який ефект додають лучки у нарощуванні вій? ⭐️

Нарощування вій Київ

Все більшої популярності набуває ефекту нарощування вій «промінчики». І це не просто так! Цей ефект помітно додає будь-якому погляду виразності. За відгуками наших клієнток, «промінчики» — як справжня магія✨ Адже не можливо пояснити, як нарощування вій додає СТІЛЬКИ впевненості.

Не даремно всім відомі селебриті Кайлі та Кім вже давно віддають перевагу саме цьому ефекту нарощування вій.

То це диво, чи професіоналізм майстрів? 🤔

Методика полягає у додаванні до основного об'єму нарощення зімкнутих пучків, розташованих на певному відстані. Основною фішкою і складністю є нерівномірна довжина вій. Тому перед майстром постає не легке завдання — вірно розрахувати довжину, вигин та розташування «лучиків».
Ефект завжди виглядає так, ніби створений для ВАШИХ очей.

Отже, в даному випадку магія створюється талантливими майстрами нашої студії✨

І це не просто слова! У нас клієнтки отримують ЯКІСНЕ НАРОЩЕННЯ ВІЙ з дотриманням усіх технологій та стерильності. Ваша безпека - наш пріоритет! Ми завжди дотримуємося всіх аспектів якісного нарощування вій. Робимо відступ від повіки. Відокремлюємо всі вії. Наповнюємо кожну вашу вію. Дотримуємося напрямку і симетрії нарощування.

До атмосфери нашого салону дівчата повертаються знову і знову. Багато дівчат обирають нашу студію роками. За що ми дуже вдячні та працюємо над якістю та сервісом.

А це є свідченням рівня якості послуг 🔝

Якщо ви не впевнені у виборі ефекту нарощення вій наші майстри завжди допоможуть вам обрати те, що підкреслити саме ваші очі! Перед процедурою покажуть вигини вій, товщину і колір вій. Вам залишиться лише вибрати варіант нарощення.

Більше фото та відео в нашому Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA