Нижче представлені актуальні ціни на нарощування вій та інші послуги нашої студії:

Ціни на нарощування війЦіни на нарощування вій

Перманент Київ

☎️ 0932540574 – адміністратор

(Запис на нарощування вій до майстрів студії).

Нарощування вій відбувається у студіях за пару хвилин ходьби від метро Мінська та метро Палац Спорту).
– Досвід майстрів віком від 3 до 12 років. Тому поділені на категорії виходячи з досвіду виконання складних трендових ефектів (промінчики, мокрий, мокрий з розтушуванням, мега об'єм та супер мега об'єм) та швидкості нарощування вій.
– Майстри студії постійно підвищують свою кваліфікацію на курсах та майстер-класах у найкращих лешмейкерів України та Європи.
– Наше нарощування вій – не псує свої вії, т.к. ми дотримуємось повної технології правильного нарощування.
– Доступні ціни на нарощування вій та інші послуги (ламінування вій, ламінування брів, комплекс оформлення брів, перманентний макіяж).
Вії від наших фахівців тримаються близько місяця.
– Ми використовуємо матеріали преміум класу – якісні та гіпоалергенні (Dlux, Diva Lashes, Aurora, Lex).

- Підпишіться на наш Instagram

Для багатьох дівчат, мабуть, немає більш простого та дієвого способу покращити свій зовнішній вигляд, ніж пройти процедуру нарощування вій. Ціни, на яку, хоч і не низькі, але водночас і не надто високі. Одним словом, кожен може вивчити ціни на нарощування вій у різних салонах краси та вибрати для себе місце, де ця процедура виконується за найбільш доступною вартістю.

На нарощування вій ціни визначаються низкою чинників. Відповідно, залежать вони, від якості використовуваних матеріалів, рівня складності роботи, кваліфікації майстра, вихідного стану ваших власних вій і т.д.

Крім того, у нашому салоні краси всі послуги надаються професіоналами. Тут працює команда кваліфікованих майстрів, тому ви завжди можете вибрати зручний для себе час, щоб відвідати салон і пройти потрібну процедуру у зручний час. У разі відпустки або хвороби вашого майстра наростити вії можна в іншого фахівця, не втрачаючи при цьому в якості послуги. Зазначимо, що всі майстри працюють за єдиними стандартами студії з дотриманням усіх технологій.

Приходьте до нас – перетворюйтесь, покращуйтесь, щоб завжди почуватися справжньою королевою!

UA