Що таке 2d вії і як вони виглядають?

Нарощування вій 2D - це в міру об'ємні вії. Трохи густіше, ніж класика (1D)але не надто густі. Збільшується цей обсяг тонкими віями (0.1 мм.). Простіше кажучи, цей обсяг ніколи не виглядає надто густим. Тому навіть на густих рідних віях він ідеальний. Насамперед, це найбільш популярний обʼєм, серед, наприклад, інших нарощування. 

Одним словом, якщо Вас не влаштовує густота власних вій і Ви не хочете опахала на очах – 2D нарощування вій Вам ідеально підійде.

Нарощування вій Київ навчання

Нарощування вій у Києві

Носка цього об'єму краща, ніж у класики. За рахунок трохи більшої густоти має в міру густий вигляд. Проте, коли свої вії поступово змінюватимуться і випадатимуть, то сусідні нарощені вії закриватимуть порожнечу, що утворилася. Тому через місяць носіння цей об'єм матиме вигляд як класика (1D).

Бажаєте дізнатися більше про нашу студію? Підписуйтесь на наш ІНСТАГРАМ!

Переваги нарощування вій

Набридло фарбуватися тушшю щоранку?

Бажаєте заощадити час?

Бажаєте трохи збільшити обсяг рідних вій?

Любите мати свіжий вид 24/7?

Одним словом, нарощування вій 2D – найкращий варіант. Витратьте 2-2.5 години. Забудьте про туші та макіяж очей надовго. Ефект на місяць (4-5 тижнів)! Однак, не забувайте також про правильний догляд, щоб зберегти красу вій.

Процес нарощування

  1. Консультація клієнта – індивідуальний підбір довжини, вигину та ефекту (лисичка, білочка, натуральний, ляльковий, Кім Кардаш'ян чи промінчики);
  2. Ретельний демакіяж. Зняття попереднього нарощування;
  3. Підготовка вій до нарощування.
  4. ізоляція нижніх, знежирення, нанесення праймера;
  5. Акуратне нарощування вій - правильний відступ, поділ, напрямок, заповнення;
  6. Перевірка своєї роботи, за цей час висихає клей;
  7. Знімаємо патчі. Після цього, прочісуємо вії, даємо дзеркало.
  8. ВСЕ! Ви стали ще красивішими та чарівнішими!

Матеріали

У нашій студії для кожного нарощування використовуються одноразові витратні матеріали (підкладки на нижні вії, простирадла, бахіли, мікробраші тощо).

Матеріали для нарощування вій ми використовуємо – aurora, vivienne, lovely. Таким чином ми використовуємо сертифіковані в Україні продукти преміум класу.

Вартість

Майстер:

550 грн. - Топ-майстер

600 грн. – віп-майстер

650 грн. – керівник студії Лада Швед

UA