Нарощування вій контакти

Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом – дзвінок, смс, viber, watsapp, ввічливий адміністратор із задоволенням:

Підписуйтесь на наші соц.мережі Instagram і facebook

Телефон – ☎️ 0932540574, час роботи з 9:00 до 21:00, КОЖНИЙ ДЕНЬ.

Адміністратор – консультація та запис до майстрів студії на нарощування вій, м. Мінська, м. Палац Спорту.

Дізнатись більше про процедури студії можна з нашого БЛОГА.

Студія знаходиться біля м. Мінська, від метро 3 хвилини пішки. Також у нас відкрилася друга студія у центрі Києві, 1 хвилина пішки від метро Палац Спорту.

Світла простора студія обладнана ортопедичними кушетками та яскравим світлом, щоб кожен клієнт отримував лише якісні послуги. У студії грає спокійна розслаблююча музика. У холі студії на Вас чекає зручний диван та чашка чаю з цукерками.

Нарощування вій у Києві - Це пара годин релаксу та відпочинку. Тому ми спокійно ставимося до запізнень 5-10-15 хвилин і не лаємо за це клієнтів:) Але все ж таки краще не спізнюватися. Давайте цінувати час один одного, будь ласка, не спізнюйтеся.

Не забудьте заздалегідь скасувати свій запис, якщо передумали чи не вдається прийти. Ми просто запишемо на Ваше місце іншого клієнта. А Ви прийдете до нас наступного разу.
У нашій студії працюють ввічливі досвідчені майстри та адміністратор, Ви будете в захваті від якісних гарних вій за доступною ціною. Гарантія на роботу майстрів – тиждень!

Відгуки про наші послуги та майстрів Ви можете почитати на google картах. Ми завжди в контакті з клієнтами та знаходимо рішення у будь-яких ситуаціях. Тому, якщо Ви шукаєте якісне Нарощування вій, з хорошим сервісом — запрошуємо до нас на послуги:)

Адреси наших студій з нарощування вій: м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 29; м. Палац Спорту, вул. Еспланадна, 20.

Приходьте, будемо раді знайомству та довгій співпраці. 

Контакти

Задати питання

    UA