Запрошуємо на якісне та гарне нарощування вій у студію на метро Палац Спорту. У студії працює команда професійних дипломованих майстрів із нарощування вій. Також, досвідчені фахівці запропонують Вам ламінування вій та брів, перманентний макіяж.

Ми завжди намагаємося почути побажання клієнтів та запропонувати індивідуальний варіант процедури, щоб створити необхідний для нього образ! 

Привабливі ціни на послуги студії

Ми підтримуємо атмосферу затишку, спокою та турботи! Відвідувачі салону не просто клієнти, а наші бажані гості, яких ми справді раді приймати!

Телефонуйте для запису (096) 254 05 74

Підписуйтесь на наш Instagram

Ми можемо виконати будь-який об'єм, будь-який ефект. Маємо великий вибір вій - чорні, різний відтінок коричневих, популярні вигини L, M, N.

Ламінування вій виконує досвідчений майстер - ламімейкер. Спеціалізується виключно на якісному ламінуванні вій.

Оформити брови або зробити ламінування брів Вам запропонує кваліфікований бровіст. Ви разом підберете необхідний відтінок та форму.

Процедури відбуваються на зручних анатомічних кушетках. Під час нарощування вій Ви можете відпочити та поспати під релакс музику. Погодьтеся, кілька годин відпочинку — нікому не зашкодять. А після процедури Ви насолоджуватиметеся гарним відображенням у дзеркалі протягом майже місяця.

Носіння нарощених вій залежить від правильного дбайливого догляду, про який фахівець розповість під час процедури.

У студії представлений широкий вибір вій - довжини, вигини, колір, товщина. Ми максимально намагаємося дізнатися про смак клієнта, щоб запропонувати йому правильний варіант нарощування. Також відбувається і з ламінуванням вій, брів. Фарбування та надання форми бровам відбувається тільки за чітко узгодженими побажаннями клієнта.

Упевнені, Вам сподобаються атмосфера та якість послуг.

До зустрічі у студії краси Лади Швед.

 

UA