Перманент – це можливість виглядати нафарбованою 24/7. Чому б не скористатися можливістю бути красивою та доглянутою? Наша студія пропонує якісний акуратний перманентний макіяж у Києві від досвідчених професійних майстрів. Студії знаходяться за 5 хвилин пішки від метро Мінська та метро Палац Спорту.

Перед процедурою перманента майстер повністю Вас проконсультує. Ви разом підберете бажаний відтінок перманента і погодите ескіз. Після цього майстер приступить до самої процедури. Обов'язково проведіть корекцію через 1 місяць після першої процедури. За потребою можливо знадобиться остання - друга корекція перманенту. Всі ми індивідуальні і наш організм по-різному сприймає пігмент, що вводиться при перманенті будь-якої зони. Тому одна, а іноді й дві корекції просто необхідні.

При перманенті зони губ не забудьте профілактично прийняти протигерпесні препарати. Навіть якщо у Вас ніколи не було герпесу, організм може відреагувати таким чином після процедури. Щоб уникнути небажаних наслідків, краще вжити профілактичних заходів.

Майстер по перманенту завжди працює в рукавичках та масці. Також використовує індивідуальні витратні матеріали. Тому Ви можете бути впевнені у стерильності.

Зони перманенту:

  • Пудрові брови;
  • Губи;
  • Міжресничка;
  • Стрілка;
  • Стрілка з розтушуванням.

Для консультації та записи дзвоніть 0932540574 (метро Мінська, Оболонь)

0962540574 (Дворець Спорту, центр Києва).

В нашому instagram більше відео перманента, підписуйтесь та стежте за віконками:)

Після процедури перманентного макіяжу Ви будете виглядати свіжо і яскраво. Важливо дотримуватись правил догляду за перманентом і 2-3 роки не потрібно буде повторювати процедуру.

Перманент Київ
UA