Що ж таке нарощування вій Голівуд і як вони виглядають?

Нарощування вій Голівуд (4-6D) – це дуже об'ємне нарощування. На кожну натуральну вію нарощується від 4-х до 6-ти штучних вій. При цьому густота може бути різна - на вибір клієнта.

Для такого нарощування використовують вії товщиною 0.07 мм або 0.1 мм. Вони більше підходять для любителів яскравого образу. Нарощування вій голлівуд може бути різним за густотою. У кого свої вії рідкісні, можна приховати цей недолік голлівудським нарощуванням. Це, навіть, може виглядати природно, якщо вибрати мінімальну товщину вій. Тим, хто любить театральні густі вії підійде об'єм 6-9D. Разом з майстром, до процедури, можна підібрати всі параметри нарощування вій Голлівуд. Довжину, форму моделювання, вигин, товщину, інше на Ваш вибір.

Носиться нарощування вій Голлівуд довше за всі інші об'єми за рахунок густоти. Оскільки вії оновлюються поступово, з голлівудським об'ємом Ви зможете проходити 1-1,5 місяця, і прийдете на нове нарощування ще з нарощеними віями. Правда, круто?

Переваги нарощування вій Голівуд:

Хочете бути яскравішим за інших, чи не так?

Хочете значно збільшити об'єм рідних вій і виділятися з натовпу?

Бажаєте мати густі театральні вії?

Тоді нарощування вій голлівуд - ідеально підійде для Вас. Витратьте всього 2,5 години і забудьте про туш і макіяж очей на цілий місяць або навіть на півтора місяці!

Процес нарощування вій Голівуд

  1. Консультація клієнта – індивідуальний підбір довжини, вигину та ефекту (лисичка, білочка, натуральний, ляльковий, Кім Кардаш'ян чи промінчики);
  2. Ретельний демакіяж. При необхідності зняття попереднього нарощування;
  3. Підготовка вій до нарощування – ізоляція нижніх, знежирення, нанесення праймера;
  4. Акуратне нарощування вій - правильний відступ, поділ, напрямок, заповнення;
  5. Перевірка своєї роботи. За цей час висихає клей;
  6. Знімаємо патчі. Прочісуємо вії. Даємо Вам дзеркало:)
  7. ВСЕ! Ви стали ще красивішими та чарівнішими!

Матеріали

У нашій студії для кожного нарощування використовують одноразові витратні матеріали. (Підкладки на нижні вії, простирадла, бахіли, мікробраші, ін.)

Матеріали для нарощування вій Голівуд ми використовуємо – aurora, vivienne, lovely. Оскільки це сертифіковані в Україні продукти преміум класу.

Вартість

750 грн. - Топ-майстер

800 грн. – віп-майстер

850 грн. – керівник студії Лада

Більше фото робіт майстрів у нашому Instagram

UA