Чому мокрий ефект такий популярний?

Нарощування вій мокрий ефект

🌟 Мокрий ефект – це одна з найпоширеніших технік нарощування вій.
 Все більше і більше дівчат віддають перевагу саме цьому ефекту. Так чому про мокрий ефект говорять всі❓. 
Ефект досягається шляхом додавання нерозпушених пучків із зімкнутими кінчиками, що створює блискучий погляд, немов ви щойно вийшли з душу. Мокрий ефект надає погляду свіжості, природності. Прихильниці цього ефекту виглядають більш сяючими і водночас натуральними. З цим ефектом просто неможливо переборщити з об'ємом. Бо мокрий дає яскравість погляду, але не об'єм. У вас не буде на очах "віял":) Водночас нарощування вій матиме насичений вигляд.

Мокрий ефект.

Нарощування вій даним ефектом - не складна техніка. Але, повинна виконуватися професійним майстром. Інакше, всіх привілеїв цього ефекту можна не досягти. І важливо, щоб майстер задав правильний красивий напрямок нарощування вій. Щоб уникнути неакуратного вигляду роботи. Вії можуть лягати в різні боки і будуть незручними в носінні. У мокрому ефекті дуже важливий цей нюанс.

Звертаючись до нашого салону, ви гарантовано отримаєте якісні послуги з нарощування вій і бажаний результат! Нарощування вій без склейок, грудочок клею, з відступом від шкіри повіки. Це - запорука комфортного носіння і здоров'я натуральних вій.🌟


Ви можете сміливо довіритися порадам наших досвідчених майстрів, які вже понад 5 років в індустрії! Навіть якщо ви не впевнені, підійде вам мокрий ефект чи ні - майстер завжди підкаже, що буде краще саме для ваших очей ✨ Перед процедурою ви разом зможете підібрати підходящу довжину, ефект моделювання, колір, вигин і товщину вій. Актуальний прайс тут.


Отже, якщо ви хочете отримати максимально позитивний результат запрошуємо записатися на послуги з нарощування вій у нашому салоні. Ми надаємо клієнтам гарантію на роботу майстрів - 7 днів. Протягом цього часу майстер виконає безкоштовну корекцію, якщо це буде необхідно. Середній час носіння нарощування вій - 1 місяць. Натуральні вії оновлюються і поступово випадають разом з нарощеними.

Ми вас чекаємо в нашому салоні на процедури перетворення погляду.

Більше фото та відео в нашому Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA