Скільки коштує навчання з нарощування вій?

Скільки коштує навчання з нарощування вій

Страх того, що курси не принесуть бажаних знань і вмінь, зустрічається дуже часто у майбутніх майстрів лешмейкерів.

У цій статті хочемо розібрати детальніше цю тему, оскільки розуміємо переживання учнів. Хто хоче на навчанні з нарощування вій освоїти максимально багато інформації та отримати якісну практику на моделях.

Додаткова цікава професія ніколи не буде зайвою. Саме тому професія лешмейкер надзвичайно популярна на сьогодні в Україні. Тож, важливо отримати вичерпні знання та досвід із досвідченими викладачами.

Отже, скільки коштує якісне навчання з нарощування вій? Як вибрати відповідну школу з нарощування вій? Як зрозуміти, що не помилилися з вибором? На що потрібно звертати увагу насамперед?

  • Орієнтуватися на ціну курсів не зовсім правильно, адже за невеликі гроші теорія і практика будуть максимально скорочені. І захмарно завищена ціна не гарантує того, що Вам сподобається нова професія. Краще почати навчання з курсів за середньою ціною, щоб зрозуміти, наскільки Вам відгукується і подобається нарощування вій.
  • Важливо уважно ознайомитися з програмою курсів. Щоб не було зайвої "води". І, також, щоб програма не була надто перевантажена інформацією.
  • Поцікавтеся - досвідом викладача, як довго школа вже навчає обраної професії, як проходять курси, чи багато учнів випускає, чи видає сертифікат міжнародного зразка (для роботи закордоном).
  • Важливо, які матеріали надає школа на період навчання - навчальний посібник, інструменти, матеріали, моделі, як обладнано навчальний клас.

Навіть якщо Ви чогось не зрозуміли і не знаєте, чи підійде Вам нова професія - не соромтеся ставити запитання. Під час запису на курси - ми обов'язково консультуємо і даємо пораду які курси краще обрати. І розповімо детальніше скільки коштує навчання з нарощування вій:

  • Базовий курс - 2 дні, 2 моделі для відпрацювання, навчання класиці та 2д обсягу;
  • Максимальний курс — 3 дні, 3 моделі для відпрацювання, навчання від класики до голлівуду.

Наш Instagram з датами курсів. Наш телефон для консультації з будь-яких питань, щодо навчання з нарощування вій - 0962540574.

Навчаємо в студії на м. Мінська. Мінська, а також, у студії на м. Палац Спорту.

На курсах Ви отримаєте достатньо знань, щоб у Вас не залишилося питань) Після курсів зможете розпочати роботу з клієнтами, постійно покращуючи свою техніку. Багато наших учнів працюють закордоном. Але ж це чудовий результат 10-ти річного існування нашої школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA